انواع خدمات باربری در پیشروبار کرج

خدمات باربری پیشروبار

باربری پیشروبار خدمات متنوعی را در زمینه حمل بار و اثاثیه ارائه می‌دهد. برخی از خدماتی که این باربری به مشتریان خود عرضه می‌کند، عبارتند از:

خدمات باربری پیشروبار

اسباب کشی اصولی

اسباب کشی اصولی شامل بسته‌بندی استاندارد، حمل، جابه‌جایی و تخلیه صحیح و ایمن اثاثیه‌ و لوازم خانگی است. این فرآیند از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا انجام آن به صورت صحیح از اموال و اثاثیه شما در طول جابجایی محفاظت می‌کند و خطرات ناشی از شکستن، خرابی یا گم شدن را در طول اثاث کشی کاهش می‌دهد.

خدمات باربری | اسباب کشی اصولی

بسته‌بندی اصولی اثاثیه منزل در هنگام جابجایی و اثاث کشی بسیار مهم است تا از صدمه و آسیب دیدگی وسایل و لوازم خانگی جلوگیری کند. ما در باربری پیشروبار با بهترین تجهیزات و وسایل از جمله کارتن‌های مقاوم و چند لایه در اندازه‌ها و ابعاد مختلف، پلاستیک‌های حبابدار محکم و سایر لوازم بسته‌بندی این فرآیند را مطابق با استاندارها و اصول جهانی انجام می‌دهیم، تا در صورت هرگونه حادثه کمترین خسارت هم به اثاثیه شما وارد نشود.

بسته بندی اثاثیه منزل - خدمات باربری

ارائه بیمه باربری

بیمه باربری از جمله سرویس‌های مهمی است که توسط بسیاری از شرکت‌های باربری به همراه خدمات حمل بار ارائه می‌شود. این بیمه به مشتریان اطمینان می‌دهد که در صورت وقوع هرگونه خسارت یا ضرر در حین جابجایی و حمل بار، هزینه‌ها و خسارت‌های ناشی از آن توسط شرکت بیمه بازپرداخت خواهد شد.

بیمه باربری شامل کلیه حوادث و اتفاقاتی است که در طول مسیر حمل یا در حین جابه‌جایی اثاثیه امکان دارد رخ دهد و تمامی خسارت‌ها را پوشش می‌دهد. این بیمه ممکن است شامل خسارت‌های ناشی از شکستن، خراب شدن، سرقت، گم شدن، تصادف یا چپ کردن خودرو باربری و… باشد.

خدمات بیمه باربری

باربری بین شهری

باربری بین شهری از دیگر خدمات حمل و نقل است که بین شهرها یا استان‌ها انجام می‌شود. این نوع باربری شامل جابجایی وسایل و اثاثیه منزل، ادارات، کالا، بار و سایر اجناس بزرگی است که برای انتقال آنها نیاز به وسیله نقلیه مناسب و خودرور حمل و نقل مطمئن و ایمن است.

باربری بین شهری معمولاً توسط شرکت‌های باربری بزرگ و متخصص در این زمینه انجام می‌شود. این شرکت‌ها برای حمل بار از وسایل نقلیه مناسب مانند کامیون‌، کانتینر، کامیونت، تریلی، انواع خودروهای سبک باربری و غیره استفاده می‌کنند. آنها با توجه به نوع بار، مسافت و نیازهای مشتری، روش‌های مناسب حمل و نقل را انتخاب می‌کنند.

خدمات باربری بین شهری

مشاوره رایگان

ما در باربری پیشروبار قبل از ارائه هرگونه خدمات حمل بار، اسباب کشی و بسته‌بندی به مشتریان خود مشاوره رایگانی در این زمینه  می‌دهیم. کارشناسان ما در بخش پشتیبانی با صبر و شکیبایی تمامی نکات و موارد مهم در طول فرآیند اسباب‌کشی و انواع خدمات ارائه‌شده توسط باربری پیشروبار را به مشتریان توضیح می‌دهند و در صورتی که هر سوالی داشته ‌باشید، پاسخگوی کلیه سوالات شما عزیزان هستند.

خدمات مشاوره رایگان در باربری پیشروبار کرج

خدمات اسباب کشی ویژه ادارات

خدمات اسباب‌کشی (moving services) ویژه برای ادارات و سازمان‌ها معمولاً شامل جابجایی و انتقال اثاثیه، تجهیزات اداری، کامپیوترها و وسایل الکترونیکی و سایر تجهیزات مرتبط با آنها است. این خدمات به صورت حرفه‌ای و با رعایت استانداردها و اصول اسباب کشی انجام می‌شوند، تا رضایت مشتریان را به دنبال داشته باشد.

خدمات اسباب کشی ویژه ادارات

خدمات پشتیبانی 24 ساعته

کارشناسان ما در بخش پشتیبانی به صورت 24 ساعته پاسخگوی کلیه سوالات و پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما مشتریان عزیز هستند. ما در پیشروبار تیمی از بهترین کارشناسان باربری را در کنار هم جمع کرده‌ایم، تا سریع‌ترین خدمات پشتیبانی را ارائه دهیم.

خدمات پشتیبانی 24 ساعته در باربری پیشروبار

30% تخفیف واقعی برای حمل بار و باربری

بسته بندی حرفه ای و مطمئن

خدمات مشاوره حمل بار

بیمه و بارنامه اثاثیه

ارائه تجهیزات باربری با بهترین کیفیت

سرعت و دقت ما، اطمینان و آرامش خاطر مشتری، شعار ماست.

شعبه های دیگر باربری پیشروبار

با پیشروبار تماس بگیر