فهرست مطالب

باربری در فردیس کرج

باربری در فردیس کرج | باربری فردیس کرج | باربری فردیس کرج | اتوبار فردیس

شماره تماس اتوبار و باربری در فردیس کرج: 33175-026

باربری فردیس کرج | اتوبار فردیس کرج

باربری فردیس و 30% تخفیف واقعی توسط پیشروبار کرج

شرکت باربری (Professional freight company) فردیس در پیشروبار کرج یکی از بهترین باربری‌ها در کرج است که به صورت شبانه‌روزی و بدون تعطیلی خمات باربری خود را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. اتوبار و باربری فردیس کرج یکی از باربری‌هایی است که ده سال است در کرج و زیر نظر باربری فردیس (باربری پیشروبار کرج) فعالیت می‌کند‌.

باربری فردیس کرج یکی از باربری هایی است سالهاست در زمینه باربری و زیر نظر شرکت باربری پیشروبار کرج و در کرج فعالیت می‌کند. باربری فردیس کرج آماده است تمامی بار‌های شما را بدونه خط و خش جابجا کرده و اثاثیه شما را در فردیس کرج با کمال دقت به مقصد برساند. باربری در فردیس کرج

باربری فردیس کرج: 33175-026

اسباب کشی و باربری با بهترین تیم باربری در باربری فردیس کرج

تیم مجرب و حرفه ای باربری فردیس کرج

باربری فردیس کرج برای خدمات باربری خود از یک تیم باربری کاملا حرفه ای و رانندگانی باتجربه و آشنا به تمام مسیرهای تهران بهره گرفته است و به مشتریان خود اطمینان می دهد که از انتخاب اتوبار فردیس پشیمان نخواهند شد.

ارائه کلیه خدمات مشاوره، بسته‌بندی وسایل، جابجایی، چیدمان در قالب یک گروه باربری در فردیس کرج با نیرویی کاملا متعهد و ورزیده آماده‌ایم تا خدماتی بارزی را به شما ارائه دهیم. 

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که وقتی اسباب‌کشی دارید دچار دلهره‌هایی شده و انتخاب یک باربری مطمئن برای شما سخت باشد ولی این اطمینان را به شما می‌دهیم که کلیه بارهای شما را با دقت فراوان جابجا نموده و رضایت شما را به جا می آوریم.

اتوبار فردیس کرج: 33175-026

باربری فردیس کرج با در نظر گرفتن شماره تماس های رند به مشتریان کمک می کند، به راحتی بتوانند با این باربری ارتباط برقرار کنند. ساکنان کرج با شماره گیری 33175 و کسانی که خارج از کرج ساکن هستند با شماره گیری 02633175 می توانند به راحتی با این شرکت تماس بگیرند.

تیم مجرب و حرفه ای باربری فردیس کرج

بهترین اسباب کشی با شرکت باربری پیشروبار | ارزانترین باربری در فردیس کرج

بسته بندی در اتوبار و باربری فردیس کرج

بسته بندی در باربری فردیس کرج به سبک کشورهای اروپایی بوده و بارهای شما را به گونه‌ای بسته‌بندی می‌کنیم که در حین حمل و جابجایی هیچگونه آسیبی نبیند و بار شما با سلامت کامل به مقصدتان برسد در این راستا تصمیم گرفته ایم برای تمامی بارها بارنامه صادر کرده و آن ها را بیمه کنیم. 

شرکت باربری فردیس کرج برای راحتی کار شما عزیزان، تمام تجهیزاتی که برای بسته‌بندی لازم است را با کمترین هزینه به شما ارائه می دهد. درصورت هر گونه خسارتی که از کارکنان ما صورت بگیرد باربری فردیس کرج موظف است که تماما خسارت شما را جبران کند.

تجهیزاتی که در باربری فردیس برای بسته‌بندی اثاثیه و وسایل استفاده می‌شود شامل بهترین و جدیدترین تجهیزاتی است که در کشورهای اروپایی استفاده می‌شود. این تجهیزات شامل کارتن در سایزبندی مختلف که مخصوص وسایل بزرگ و شکستنی می‌باشد. استرج رپ، بابل رپ و فوم های ضربه گیر و ضدخش می‌باشد.

شماره باربری فردیس کرج: 33175-026

بسته بندی اثاثیه و چیدمان در باربری فردیس کرج

حمل بار اتوبار فردیس کرج | باربری شبانه روزی فردیس

حمل و جابجایی مواد غذایی فریزری در باربری فردیس

اگر می خواهید خودتان کار بسته‌بندی را انجام دهید باید از قبل تمام تجهیزات لازم برای بسته‌بندی را تهیه کنید. باربری فردیس کرج تمامی تجهیزات لازم برای باربری را در خدمت شما قرار می دهد. ما در اتوبار فردیس برای اثاثیه ای حساس و شکستنی از بسته‌های حساس و پایدار استفاده می‌کنیم تا نگرانی شما را از بین ببریم.

باربری فردیس کرج برای مواد غذایی نیز یک سری ظروف مخصوص ارائه می‌دهد که از خراب شدن غذا تا چند روز جلوگیری می‌کند. اتوبار فردیس در کرج با رعایت نکات بهداشتی و پروتکل‌های بهداشتی بارهای شما را جابه‌جا می‌کند. باربری فردیس تمام تلاش خود را می‌کند تا رضایت مشتریان گرامی را جلب نماید.

شماره اتوبار فردیس کرج: 33175-026

جابجایی مواد غذایی فریزری در باربری فردیس

اتوبار فردیس | باربری فردیس | باربری شبانه روزی فردیس

اتوبار شبانه روزی در فردیس کرج

در تمامی طول ساعات شبانه روز باربری فردیس کرج آماده پاسخ‌گویی و ارائه ی خدمات به همشهریان عزیز و گرامی می‌باشد. باربری فردیس کرج حتی در روزهای تعطیل فعالیت خود را دارند. اتوبار فردیس کرج به صورت شبانه روزی فعالیت خود را در منطقه کرج و فردیس ارائه می‌کند.

تنها کافیست با کارشناسان ما در باربری فردیس تماس بگیرید. تیم ما به صورت بیست و چهارساعته در تمامی روزهای هفته آماده سرویس دهی به مشتریان خود در تمامی نقاط تهران و کرج و همچنین به شهرستان‌ها می‌باشند.

باربری فردیس کرج متشکل از همکارانی مجرب، خوش اخلاق و با تجربه در زمینه باربری، به همراه خاورهای مسقف فلزی بزرگ متری مخصوص باربری درون شهری و بین شهری آماده خدمات رسانی به شما مشتریان گرامی می‌باشد. 

اتوبار و باربری در فردیس کرج: 33175-026

باربری فردیس کرج به صورن شبانه روز آماده خدمات رسانی به هموطنان است.ما اسباب کشی های همشریان خود را با کیفیت و امنیت بالا انجام می دهیم و همه بارهایی که برای خارج از شهرستان کرج هم باشد را حمل می کنیم. برای حمل بارهای بین شهری و داخل کرج با ما تماس بگیرید. شرکت باربری فردیس کرج ماشین های مجهز و رانندگان خبره و باتجربه خود را برای اسباب کشی‌های بین شهری اعزام می‌کند.

اتوبار شبانه روزی در فردیس کرج

حمل بار اصولی و تخصصی با پیشروبار کرج | بهترین باربری در فردیس کرج

استفاده از کارتن های 5 لایه در باربری فردیس 

اتوبار باربری فردیس کرج تمام تجهیزات لازم و ضروری برای بسته‌بندی را بهترین کیفیت و کمترین هزینه ارائه می دهد. بسته‌های باکیفیت در اتوبار فردیس کرج برای بسته‌بندی استفاده می‌شود. بسته ها دارای استحکام قوی می‌باشند و مناسب وسایل شکستنی و حساس می‌باشند.

این کارتن‌ها 5لایه می‌باشند و از استحکام بالایی برخوردارند و برای بسته‌بندی وسیله‌های حساس و شکستنی و همچنین وسایل گرانقیمت بسار مناسب می‌باشند.

باربری فردیس کرج بار را به صورت منظم و دسته‌بندی شده در درون خودرو به صورت محکم و بادوام مستقر می‌کنند و پس از اطمینان از محکم بودن بار خودرو به سمت مقصد حرکت می‌کند.

استفاده از کارتن های 5 لایه در باربری فردیس

ارزانترین اتوبار فردیس | باربری شبانه روزی در فردیس کرج | بسته بندی باربری فردیس

هزینه باربری و اسباب کشی در اتوبار فردیس کرج

هزینه باربری در باربری‌ها بستگی به عوامل زیادی دارد از جمله نوع کامیون، نوع بار، تعداد بار، تعداد کارگر، بازه زمانی، هزینه به ازای هر ساعت و… . هزینه باربری در اتوبار و باربری فردیس کرج نسبت به سایر باربری‌ها مقرون به صرفه‌تر و ارزان‌تر است.

در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید با اتوبار و باربری فردیس کرج تماس بگیرید تا مشاوران باربری فردیس کرج تیم باربری خود را به محل اعزام کنند. همچنین می‌توانید با تماس با ما از هزینه باربری خود مطلع شوید.

باربری فردیس کرج هزینه باربری خود را با توجه به یک سری پارامتر مهم از قبیل مسافت، ترافیک، تعداد بار، نوع بار و… محاسبه می‌کند. باربری فردیس کرج  از جمله باربری‌های منصف و ارزان در کرج می‌باشد.

هزینه باربری و اسباب کشی در اتوبار فردیس کرج

بسته بندی تخصصی در باربری فردیس کرج | باربری در فردیس کرج 

ماشین های باربری در فردیس کرج 

اتوبار فردیس کرج با دارا بودن ماشین‌های بلند و خاورهای مسقف مخصوص اسباب کشی ماده ارائه خدمات بین شهری و درون شهری به شما عزیزان می‌باشد. اتوبار فردیس تمامی امکاناتی که برای یک اسباب‌کشی عالی را در اختیار شما قرار می دهد.

همچنین ما در اتوبار فردیس کرج با دارا داشتن انواع خودروهای مختلف اعم از کامیون، خاور، نیسان، وانت، ایسوزو و… می‌توانیم مناسبترین ماشین را با توجه به مقدار وسایل و بار و اثاثیه به مشتری ارائه کنیم.

اتوبار و باربری در فردیس کرج: 33175-026

ماشین های باربری در فردیس کرج

ارائه مشاوره تلفنی رایگان در باربری فردیس کرج | هزینه باربری در اتوبار فردیس

هزینه ماشین باربری در باغستان کرج

کرایه ماشین های باربری استعلام کرایه ماشین باربری
کرایه خاور اسباب کشی برای اطلاع دقیق از کرایه خاور اسباب کشی، تماس بگیرید.
کرایه ایسوزو برای اطلاع دقیق از کرایه ایسوزو، تماس بگیرید.
کرایه نیسان حمل بار برای اطلاع دقیق از کرایه نیسان حمل بار، تماس بگیرید.
کرایه وانت حمل بار برای اطلاع دقیق از کرایه وانت حمل بار، تماس بگیرید.

مشاوره رایگان در اتوبار و باربری فردیس کرج

باربری فردیس کرج خدمات مشاوره‌ای را برای مشتریان باربری به صورت رایگان ارائه می‌دهد. معمولا بیشتر مشتریانی که به باربری ها مراجعه می کنند با خدمات و قیمت باربری آشنایی کاملی ندارند. شما می‌توانید با تماس با مشاوران ما در باربری فردیس کرج به پاسخ سوالات خود برسید.

باربری فردیس کرج با خدمات مشاوره ای که ارائه می دهد می‌تواند مشتریان را از نرخ باربری و خدماتی که ارائه می دهند مطلع سازند و همچنین روش‌های بسته‌بندی را به صورت رایگان آموزش می‌دهند. باربری فردیس کرج در صورت تمایل کارهای بسته‌بندی شما را انجام می دهد.

در باربری فردیس کرج اسباب‌کشی به صورت تخصصی و اصولی انجام می‌شود و با ارائه بیمه نامه رایگان این تضمین را به شما عزیزان می دهد که اثاثیه سالم به مقصد می رسد. بیمه نامه باربری فردیس کاملا معتبر می‌باشد و در صورت هرگونه مشکلی بیمه خسارت آن را متقبل می‌کند.

اتوبار و باربری در فردیس کرج: 33175-026

بسته بندی و شیوه چیدمان بار در باربری فردیس کرج

چیدمان تخصصی و اصولی بار در باربری فردیس کرج یکی دیگر از مزایا این اتوبار است. تمام بسته ها به ترتیب چیده می شوند. اتوبار فردیس کرج بارهای شما را سالم به مقصد می رساند. مشتریان عزیز می‌توانید با باربری فردیس کرج در پیشروبار مطمئن باشید که در کوتاهترین زمان ممکن و با کمترین هزینه باربری، اثاثیه شما جابه جا خواهد شد.

چیدمان بار در باربری فردیس کرج به شیوه ای است که بارهای سنگین و محکم مثل گاز و یخچال ابتدا درون ماشین قرار می گیرد و بسته‌های شکستنی با نحوه بسته‌بندی متفاوتی که دارد بر روی وسایل سنگین قرار می‌گیرد. باربری در فردیس کرج لوازم خانگی و وسایل آشپزخانه شما را با ظرافت و دقت بسته‌بندی می‌کند.

چیدمان وسایل در اتوبار فردیس کرج به صورت کاملا اصولی و تخصصی می‌باشد. ما وسایل شما را با توجه به با ارزش بودن و گران قیمت بودن به شیوه ای در ماشین قرار می دهیم که هیچگونه آسیبی به آنها وارد نشود. اتوبار فردیس کرج با هرینه‌های مناسب و ارزان اسباب کشی منزل شما را انجام می دهد. در صورت تمایل شما می‌توانید از خدمات ویژه ای که در باربری فردیس برای جابه جا کردن لباس می باشد بهره ببرید.

شماره اتوبار و باربری در فردیس کرج: 33175-026

شیوه چیدمان بار در باربری فردیس کرج

آماده یک آسباب کشی آسوده و بی دردسر در باربری فردیس کرج هستید؟

30% تخفیف واقعی برای حمل بار و باربری

بسته بندی حرفه ای و مطمئن

خدمات مشاوره حمل بار

بیمه و بارنامه اثاثیه

ارائه تجهیزات باربری با بهترین کیفیت

سرعت و دقت ما، اطمینان و آرامش خاطر مشتری، شعار ماست.

شماره تماس اتوبار و باربری در فردیس کرج: 33175-026

برای ثبت سفارش اسباب کشی لازم است شما مراحل زیر را طی کنید:

 • با شماره های ما تماس بگیرید
 • مشخصات بارهای خود را بیان کنید.
 • نوع خدمات اضافه که موردنیازتان هست را مشخص کنید.(مانند بسته بندی و چیدمان)
 • تعداد نیروهای لازم که مورد نیاز است را مشخص کنید.
 • نوع خودروی مورد نیاز برای اسباب کشی را مشخص کنید.
 • هزینه مشخص شده را تایید کنید.

باربری فردیس کرج | باربری فردیس در پیشروبار | اتوبار فردیس کرج

شعبه های دیگر باربری پیشروبار

۱۳ thoughts on “باربری در فردیس کرج

 • امیر

  سلام خواستم از خدمات خوب باربری پیشروبار تشکر کنم . هم اسباب کشی به صورت خیلی حرفه ای انجام شد و هم اینکه پرسنلتون واقعا دلسوزانه وسایل رو بسته بندی میکردند.

  پاسخ دادن
 • milad

  وقت بخیر میخواستم بدونم باید چه ساعتی تماس بگیریم و سرویس باربری رو رزرو کنیم؟

  پاسخ دادن
  • parisa morovat

   سلام وقت شما هم بخیر. کارشناسان باربری پیشروبار به صورت ۲۴ساعته آماده پاسخگویی هستند. شما می تونید برای رزرو و ثبت سرویستون با شماره ۱۸۸۹ یا ۰۲۱۳۳۱۷۵ تماس بگیرید

   پاسخ دادن
 • ژینا

  سلام. اگه ما بخوایم توی شب اسباب کشی انجام بدیم، برای شما مشکلی نداره؟ شما توی شب هم اسباب کشی انجام میدین؟

  پاسخ دادن
  • parisa morovat

   سلام. بله سرویس دهی باربری فردیس به صورت شبانه روزی است.

   پاسخ دادن
 • مهرنوش

  آیا باربری فردیس خودش تجهیزات اسباب کشی رو تهیه میکنه یا خودمون باید تهیه کنیم؟

  پاسخ دادن
 • محمد طه

  آیا شما روزای تعطیل هم اسباب کشی انچام میدین؟

  پاسخ دادن
  • parisa morovat

   بله همکاران ما به صورت ۲۴ ساعته و در همه روزها حتی روزهای تعطیل نیز حدمات رسانی خود را انجام می دهند.

   پاسخ دادن
 • سالار

  باربری فردیس نیروهای خیلی با اخلاق و با متنانتی دارن. من از رفتار پرسنل این شرکت واقعا راضی بودن

  پاسخ دادن
 • ستاره

  سلام وقت بخیر آیا باید برای بیمه کردن وسایل هزینه اضافی پرداخت بشه؟

  پاسخ دادن
  • پریسا مروت

   سلام وقت شما هم بخیر. بله دوست عزیز شما با پرداخت مبلغ ناچیزی اثاثیه های خودتون رو بیمه می کنید . با این کار خیال شما هم از اینکه اگر خط و خشی به وسایل وارد شود آسوده می شود.

   پاسخ دادن
 • سودابه

  سلام روز بخیر ببخشید شما برای جابجایی گاوصندوق های بزرگ از چه تجهیزاتی استفاد می کنید؟؟ من چند تا گاوصندوق خیلی بزرگ دارم میخوام به دفتر کار جدیدم منتقل بشه

  پاسخ دادن
 • ماه گل

  سلام خسته نباشید ببخشید شما نوشتید باربری رو به صورت شبانه روزی انجام میدید ایا برای ارسال بار به شهرستان ( از فردیس به زنجان) هم محدودیت زمانی ندارید؟؟

  پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با پیشروبار تماس بگیر