باربری شاهد اندیشه | اتوبار شاهد اندیشه

باربری اندیشه یکی از شعبه‌های اصلی و قدیمی پیشروبار کرج است که در زمینه اسباب کشی منازل و اثاثیه در منطقه اندیشه به همشریان خود خدمت رسانی می‌کند. باربری اندیشه بخاطر وسعت منطقه اندیشه به شعب متعددی تقسیم شده اند که تمامی فاز های اندیشه و اطراف آن را پوشش می دهند. باربری شاهد اندیشه نیز یکی از این شعبه‌ها می‌باشد.

باربری اندیشه | اتوبار اندیشه شاهد | باربری اندیشه شاهد

شماره تماس باربری شاهد اندیشه کرج

باربری شاهد اندیشه

باربری شاهد اندیشه یکی از شعبه های اتوبار اندیشه است. پرسنل اتوبار شاهد اندیشه از افراد باتجربه که سابقه درخشانی در زمینه اسباب کشی، حمل و جابجایی اثاثیه دارند تشکیل شده اند. سابقه زیاد باربری شاهد اندیشه دال بر این موضوع است که تیم ما انواع سرویس‌های اسباب‌کشی را از جمله اسباب کشی منازل و بسته بندی اثاثیه، اسباب‌کشی ادارات دولتی، شرکت های خصوصی، کارخانه ها و کارگاه های تولیدی لباس، کارگاه های کابینت سازی و… را در کارنامه کاری خود دارد.

خدمات باربری شاهد اندیشه

هر شرکت باربری خدمات اسباب‌کشی متفاوتی را به مشتریان ارائه می دهد. خدمات باربری شاهد اندیشه با بهترین کیفیت و جدیدترین تجهیزات بسته بندی به مشتریان ارائه داده می‌شود. خدمات باربری شاهد اندیشه بسیار متنوع است و مشتری با توجه به نیاز خود سرویس خود را انتخاب می‌کند.

خدمات باربری شاهد اندیشه | اتوبار شاهد اندیشه

باربری شاهد اندیشه، خدمات اسباب کشی

بسته‌بندی و حمل اثاثیه منزل توسط شرکت‌ باربری شاهد اندیشه به صورت حرفه‌ای انجام می‌شود. فرایند بسته بندی و حمل اثاثیه منزل عموما در باربری شاهد اندیشه به این صورت است که:

 • زمان و محل جمع‌آوری و تحویل اثاثیه منزل را با شما هماهنگ و برنامه ریزی می کنیم.
 • کارگران باربری شاهد اندیشه به طور حرفه‌ای امکاناتی مانند جعبه‌ها، بسته‌بندی‌های مخصوص، نایلون های حبابدار را برای بسته‌بندی اجناس فراهم می‌کنند.
 • اجناس بسته‌بندی شده توسط نیروهای اتوبار شاهد اندیشه انتقال داده می‌شود و در مقصد مورد نظر تحویل داده می‌شود.

در این فرایند، شرکت باربری اندیشه شاهد از تجهیزات مخصوصی برای جابجایی بار استفاده می‌کند و تمامی اجناس با دقت بالا بسته‌بندی و حمل می‌شوند تا از آسیب جلوگیری شود.

باربری اندیشه شاهد، چیدمان اثاثیه منزل

باربری اندیشه شاهد، چیدمان اثاثیه منزل را به صورت دقیق و با برنامه ریزی انجام می دهد. بسته بندی و چیدمان اثاثیه به صورت اصولی توسط تیم ما انجام می شود. ابتدا کارکنان ما با بررسی مجدد جعبه ها و کارتن های بسته بندی و برچسب گذاری آنها از نحوه بسته بندی اطمینان حاصل می کنند. سپس اثاثیه ها را به تربیت کوچک به بزرگ و اثاثیه های سنگین و بعد سبک را در ماشین باربری می چینند.

حمل بار به شهرستان در اتوبار اندیشه شاهد

برای حمل بار به شهرستان از اتوبار اندیشه شاهد می‌توانید استفاده کنید. ابتدا با اتوبار اندیشه شاهد تماس بگیرید و نوع و اندازه بار، مبدأ و مقصد را مشخص کنید. پس از تعیین جزئیات بار، باربری شاهد اندیشه برای شما هزینه و زمان تحویل بار را مشخص می‌کند. در روز مقرر، بار شما توسط پرسنل اتوبار اندیشه شاهد از محل مشخص شده جمع‌آوری می‌شود. بار شما توسط کارشناسان اتوبار اندیشه شاهد بسته‌بندی شده و به شهرستان مورد نظر حمل می‌شود و در نهایت پس از رسیدن به مقصد، بار به شما تحویل داده می‌شود.

پشتیبانی شبانه روزی

پشتیبانی شبانه روزی در باربری‌ شاهد اندیشه معمولاً به صورت پشتیبانی از طریق تلفن به صورت 24 ساعته انجام می شود. خط تلفن پشتیبانی 24 ساعته در باربری‌ اندیشه شاهد فعال می باشد که به مشتریان اجازه می‌دهد که در هر زمانی که نیاز دارند، با باربری تماس بگیرند تا از وضعیت بارشان مطلع شوند و سوالات خود را مطرح کنند.

این امکانات برای اطمینان از اینکه مشتریان در تمامی ساعات روز و شب قادر به ارتباط با باربری هستند، بسیار حیاتی است.

شماره باربری شاهد اندیشه

برای ارتباط با کارشناسان ما که به صورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات شما می باشند می‌توانید با یکی از شماره‌های ما 02165595584 و یا 02165560463 تماس بگیرید و سرویس خود را ثبت کنید تا همکاران ما بدون معطلی به شما مراجعه کنند.

شماره باربری شاهد اندیشه | اتوبار اندیشه شاهد

شماره تماس بابربری شاهد اندیشه

صدور بارنامه و بیمه باربری در اندیشه شاهد

صدور بیمه نامه و بیمه باربری در اتوبار اندیشه شاهد بسیار حائز اهمیت است. بیمه باربری در هنگام اسباب کشی می‌تواند بسیار مفید باشد زیرا این بیمه می‌تواند شامل پوشش‌هایی برای خسارات، گم شدن یا دزدی کالاها در حین حمل و نقل باشد. به عبارت دیگر، بیمه باربری می‌تواند از شما در برابر هزینه‌های ناشی از وقوع حوادث غیرمنتظره محافظت کند و باعث کاهش ریسک‌های مالی شما در زمان اسباب‌کشی شود.

باربری اندیشه شاهد| صدور بارنامه و بیمه باربری در اندیشه شاهد

بیمه باربری شاهد اندیشه کرج

باربری شبانه روزی اندیشه شاهد

به دلیل اینکه بیشتر افراد در طول روز مشغول کار هستند، انتخاب باربری شبانه‌روزی اندیشه شاهد می‌تواند راحتی بیشتری برای مشتریان فراهم کند. یکی دیگر از مزایای باربری شبانه روزی اندیشه شاهد این است که در ساعات شبانه، ترافیک کمتری وجود دارد که می‌تواند به سرعت تحویل بار کمک کند. به دلیل کاهش ترافیک و محدودیت‌های ساعات کاری، باربری‌ اندیشه شاهد می‌توانند بارها را سریع‌تر تحویل دهند. همچنین برخی از مشتریان نیاز به تحویل یا جابجایی بار در ساعات شبانه دارند و باربری شبانه‌روزی اندیشه شاهد می‌تواند این امکان را فراهم کند.

اتوبار اندیشه شاهد | باربری شبانه روزی اندیشه شاهد

هزینه باربری اندیشه شاهد

هزینه باربری (Relocation fee) اندیشه شاهد به چندین پارامتر بستگی دارد:

 1. وزن و حجم بار: هزینه باربری به وزن و حجم کالا بستگی دارد. بارهای سنگین‌تر و یا بزرگتر ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند.
 2. مسافت: مسافتی که باید بار انتقال داده شود نیز اهمیت زیادی دارد. معمولاً با افزایش مسافت، هزینه باربری نیز افزایش می‌یابد.
 3. زمان تحویل: درخواست برنامه‌ریزی برای تحویل فوری یا در زمان مشخص می‌تواند هزینه را افزایش دهد.

اما پارامترهای دیگری همچون نوع بار، بسته‌بندی، بیمه و… ممکن است به هزینه نهایی بیفزاید.

اتوبار شاهد اندیشه | هزینه باربری اندیشه شاهد

انواع ماشین باربری شاهد اندیشه

در باربری‌ شاهد اندیشه از انواع مختلف ماشین‌های باربری استفاده می‌شود، که شامل انواع مختلفی از ماشین‌های باربری است که برای جابجایی و حمل بارها، اثاثیه ها و وسایل مختلف به کار می‌روند. مشتریان در هنگام ثبت سرویس اسباب کشی نوع وسایل خود را اعلام می کنند و کارشاسان ما ماشین مناسب را به مشتریان پیشنهاد می کنند.

باربری شاهد اندیشه | انواع ماشین باربری شاهد اندیشه

وانت بار اندیشه شاهد

ماشین‌ وانت بار اندیشه شاهد برای جابجایی بارهای کم حجم و کم وزن مناسب هستند. استفاده از وانت بار اندیشه شاهد برای جابجایی انواع وسایل می‌تواند مناسب باشد. به عنوان مثال وانت بار اندیشه شاهد برای جابجایی اثاثیه منزل، مبلمان، وسایل بزرگ خانگی، تجهیزات تجاری، ابزارآلات سنگین مناسب هستند.

برای اسباب کشی با ماشین نیسان بار شاهد اندیشه، بسته به نوع و اندازه اسباب‌کشی شما، می‌توانید انواع مختلف بارها را استفاده کنید. برخی از بارهای مناسب برای اسباب کشی با نیسان بار شاهد اندیشه شامل این موارد می‌شوند:

 1. جعبه‌ها و کارتن‌ها: برای جمع‌آوری و انتقال اقلام کوچک مانند لوازم خانگی، کتاب، لوازم الکترونیکی و غیره.
 2. کوسن‌ها و فرش‌ها: ماشین نیسان برای حمل فرش‌ها، کوسن‌ها و لوازم خانگی دیگر نیز مناسب است.
 3. وسایل ورزشی: برای حمل دوچرخه، اسکیت بورد، وسایل شنا و وسایل ورزشی دیگر.
 4. مبلمان: برای حمل مبلمان و وسایل بزرگتر خانه.
 5. ابزارآلات: برای حمل ابزارآلات، تجهیزات باغبانی و لوازم ساختمانی.

نیسان بار شاهد اندیشه

برای اسباب کشی با ماشین نیسان بار شاهد اندیشه، بسته به نوع و اندازه اسباب‌کشی شما، می‌توانید انواع مختلف بارها را استفاده کنید. برخی از بارهای مناسب برای اسباب کشی با نیسان بار شاهد اندیشه شامل این موارد می‌شوند:

 1. جعبه‌ها و کارتن‌ها: برای جمع‌آوری و انتقال اقلام کوچک مانند لوازم خانگی، کتاب، لوازم الکترونیکی و غیره.
 2. کوسن‌ها و فرش‌ها: ماشین نیسان برای حمل فرش‌ها، کوسن‌ها و لوازم خانگی دیگر نیز مناسب است.
 3. وسایل ورزشی: برای حمل دوچرخه، اسکیت بورد، وسایل شنا و وسایل ورزشی دیگر.
 4. مبلمان: برای حمل مبلمان و وسایل بزرگتر خانه.
 5. ابزارآلات: برای حمل ابزارآلات، تجهیزات باغبانی و لوازم ساختمانی.

خاور باربری شاهد اندیشه

برای اسباب کشی با خاور باربری شاهد اندیشه، برای حمل بارهای سنگین و حجیم استفاده می‌شود. بسته به نوع حمل و نوع بار می‌توان از انواع مختلف بارها استفاده کرد. برخی از بارهای مناسب برای اسباب کشی شامل اثاثیه منزل، وسایل الکترونیکی، لوازم خانگی، مواد غذایی و حتی مواد ساختمانی مانند مصالح ساختمانی می‌شود.

دیگر شعب باربری پیشروبار

One thought on “باربری اندیشه، شاهد – خدمات باربری شاهد اندیشه

 • توکلی

  سلام نیسان بار تو شاهد اندیشه کرج برای جابجایی وسایل فروشگاه چقدر کرایه اش میشه؟؟

  پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با پیشروبار تماس بگیر